Hizmet Kullanım Şartları

Hizmet Kullanım Şartları

ANKEM Derneği internet sitesine hoş geldiniz. İnternet sitesi (“Siz” veya “Sizin”) kullanımınız ile ilgili aşağıdaki şartları ve koşulları lütfen gözden geçiriniz.

İnternet sitesine erişimde bulunarak ve internet sitesindeki herhangi bir dokümanı kullanıp, internet sitesinden herhangi bir doküman indirerek; bu şart ve koşulları (“Şartlar”) izlemeyi ve onlara bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz. Bu Şartları kabul etmiyorsanız , bu internet sitesini kullanamazsınız.

Bu internet sitesinde yer alan bilgiler sadece ANKEM'in sunduğu hizmetler hakkında bilgi vermek, Dernek hakkında duyuruları yayınlamak, Derneğin hizmetlerini duyurmak, Fahri üye kaydı ve genel kurul üyeliği için ön kayıt amacıyla hazırlanmıştır.

Bu internet sitesine erişerek, bu internet sitesinin ihtiva ettiği bilginin ve materyalin kullanımından veya bu internet sitesinden yönlendirme yapılan bağlantılardaki diğer materyale erişiminiz dolayısıyla kaynaklanabilecek doğrudan, dolaylı veya bunun sonucu oluşabilecek kayıplardan ANKEM’in sorumlu olmayacağını kabul edersiniz. ANKEM, bu bağlantıları sadece bir kolaylık olarak sağlar ve herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, bağlantı verilen internet sitesinin onaylandığı anlamına gelmez.

Kullanımınız için seçtiğiniz her şeyin virüs ya da elverişsiz nitelikte diğer öğeleri içermediğinden emin olmak üzere gerekli önlemleri almak sizin sorumluluğunuzdur.